Galioja nuo 2019-01-01

REGISTRACIJA Į RENGINIUS

1. Užsiregistruoti į UAB Ekonomikos mokymo centras organizuojamus seminarus (toliau – renginys) galima tinklalapyje www.kvalifikacija.lt esančioje registracijos formoje arba el. paštu .

2. Registruodamasis dalyvis pateikia reikiamus duomenis:

Dalyvio vardą, pavardę (vardus, pavardes)– lietuviškomis raidėmis. Duomenys reikalingi pažymėjimui išrašyti. Už gramatines klaidas, padarytas pačio dalyvio registracijos anketoje, UAB Ekonomikos mokymo centras neatsako. Pažymėjimo perrašymas ir išsiuntimas paštu papildomai kainuoja 5 Eur.
Įmonės pavadinimą, kodą, PVM kodą, adresą – jei mokėtojas už seminaro dalyvį bus juridinis asmuo. Jei dalyvis moka pats, reikalingas domuo bus tik adresas, duomenų apie juridinį asmenį galima nepildyti.
Kitus registracijos laukelius: telefonas, mobilus telefonas, elektroninis paštas.
Jei seminaras su maitinimu, prašome pažymėti. Nepažymėtas joks maitinimo varianto laukelis bus suprastas kaip „be maitinimo“.

 

RENGINIO DALYVIO MOKESTIS

3. Užsakymo metu dalyvio mokestis nustatomas pagal tuo metu galiojančius UAB Ekonomikos mokymo centras renginio dalyvio įkainius. Renginio dalyvio kainos skelbiamos kvietimuose, kuriuos Jūs gavote. Sąskaita faktūra už renginį pateikiama popieriniame variante seminaro metu dalyviui į rankas. Sąskaitas pagal dalyvio pageidavimą galime ir atsiųsti el.paštu.

4. Už dalyvavimą renginyje galima mokėti pavedimu į UAB Ekonomikos mokymo centras sąskaitą: A.s. LT29 7044 0600 0826 7759, AB SEB, Banko kodas 70440. Jei pageidaujate mokėti grynais, prašome informuoti iš anksto, pildydami registracijos anketą. Jums bus paruoštas grynųjų pinigų priėmimo kvitas, apmokėjimą grynais galima padaryti seminaro metu. Jei pageidaujate pakeisti mokėjimo būdą, informuokite mus iki seminaro likus 3 (trims) darbo dienoms.

 

REGISTRACIJOS ATŠAUKIMAS

5. Registracijos vėliausiai galima atsisakyti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio. Vėliau pinigai negrąžinami.

6. Neatšaukus dalyvio registracijos ir neinformavus apie nedalyvavimą, UAB Ekonomikos mokymo centras išstatys sąskaitą už patirtus nuostolius: metodinė medžiaga, maitinimas, pažymėjimas, organizaciniai darbai.

7. Sąskaitos faktūros neapmokėjimas nereiškia registracijos atšaukimo. Registraciją atšaukti galima el. paštu .

8. Sumokėtas mokestis grąžinamas pavedimu per 5 ( penkias) darbo dienas į dalyvio nurodytą sąskaitą banke.

 

RENGINIO ATŠAUKIMAS

9. UAB Ekonomikos mokymo centras įsipareigoja ne vėliau kaip prieš 3 (tris) kalendorines dienas informuoti dalyvį apie neįvyksiantį renginį arba jo datos arba vietos keitimą.

10. Jei keičiama renginio vieta ar data, dalyvis per dvi kalendorines dienas nuo UAB Ekonomikos mokymo centras pranešimo gavimo dienos turi teisę atšaukti registraciją. Sumokėtas mokestis dalyviui bus grąžintas į nurodytą sąskaitą.

 

SEMINARO TURINIO NUOSAVYBĖ

11. UAB Ekonomikos mokymo centras renginyje pateikiamas turinys, įskaitant ir metodinę seminaro medžiagą priklauso UAB Ekonomikos mokymo centras bei lektoriams ir jokios turinio intelektinės nuosavybės teisės nėra perduodamos renginio dalyviui. Metodinės medžiagos kopijavimas ir platinimas yra draudžiamas. Filmavimas seminaro metu yra draudžiamas. Už paslėptą filmavimą atsako pats seminaro dalyvis pagal LR galiojančius įstatymus.